Konicci.czMiciny.czHafici.czprihlaska do vgs tady


Ufonek.net - váš svět zvířátek
Časopis Koně & hříbata


Červen 2009

diplomky pro vas za bleskovku

30. června 2009 v 18:46 diplomymisto avataru sem ti udelala jeste jednu klikackuvls

30. června 2009 v 13:56 souteze(bleskovky)
tak tato soutez bude rozdelenba na 3 kola v kazdym budou 3 ukoly
abyste vyhrali musite se zucastnt vsech kol

1. misto desimg klikacka jmenovka animace trpitivej obrazek diplom
2.misto klikacka animace diplom trpitivej obrazek
3.misto klikacka animace diplom
4. misto animace diplom
5. misto diplom


novy desing

30. června 2009 v 12:44 desingy blogu
tak je tu letni desing snad se vam libi a par klikacek po nim

bellasara

30. června 2009 v 12:33 bellasara

a tohle sou mi konici

hribatko rocky

konik peterkonik artemis (zebra)


konik saga


konik sheng

konik baltokonik freja

animace

29. června 2009 v 13:38 my a konici
Photo Flipbook Slideshow Maker

Photo Flipbook Slideshow Maker

Glitter Photos

KLIKACKY PRO VAS

29. června 2009 v 8:42 klikacky na prani
SICE POZDEJS ALE JEN PRECE KLIK CČ


FOR ME

29. června 2009 v 7:47 nase diplomy
Glitter Photos
Glitter Photos

KONECNE SEM NA TO PRISLA

28. června 2009 v 21:59 my a konici
konecne uz vim jak na animace
Photo Flipbook Slideshow Maker


Photo Flipbook Slideshow Maker

A TAKY VIM JAK NA TY HVEZDICKY A SRDICKA


Glitter Photos
Glitter Photos
Glitter Photos
A TEXTY
Glitter WordsTAKZE ANIMACKY UDELATE : http://www.glitterfy.com/flipbook.php
SE HVEZDICKAMA SRDICKAMA ATD.. :http://www.glitterfy.com/upload.phpA TAKTO BUDE VYPADAT DALSI DESING AKORAT SE NEBUDE TRPITIT A TOHLE BUDE KLIKACKA ALE JESTE NENI HOTOVA

LETNI KONEK

27. června 2009 v 8:52 obrazky koni
KVASNY LETNI OBRAZEK MAM UDELAT LETNI DESING ?

ZDROJ : TADY


omluva

25. června 2009 v 19:23
TAKZE TED TU DO SOBOTY NEBUDU TAK SE NEZLOBTE SB A TOHLE JE BLOG MUJ A ZIZI TAK SE MUZETE JUKNOUT tady tak se omlouvam

konsky horoskop

25. června 2009 v 15:35 horoskopy
Všichni milovníci koní se snaží porozumět koňským povahám, které jsou jedinečné stejně jako lidské. Důležité je najít společnou cestu porozumění, která je mnohdy těžší pro člověka než pro koně. S pozitivním a zodpovědným přístupem bude partnerství vzkvétat rychleji. Astrologie nám může pomoci pochopit základní povahové rysy, které má kůň vrozené a my je musíme respektovat. Snažme se proto zapracovat více na sobě, koně lépe pozorovat a vést ho dobrou cestou.

Beran (21. března - 20. dubna)


Beran je prvním znamením horoskopu, kůň narozený v tomto měsíci, chce být vždy první a ve stádě je přirozeným vůdcem. Beran je hlavním znamením ohně, kterému vládne planeta Mars. Koně berani jsou velice temperamentní, soutěživí a odhodlaní. Takový kůň se snaží za každou cenu zazářit. Pro jeho osobnost je důležitá možnost svobodného projevu. Člověk, pracující s koněm beranem, musí naučit koně myslet dřív než jednat. Velká výbušnost těchto koní může celý výcvik zpomalovat. Koni by měl být dopřán dostatek fyzické aktivity po většinu dne. Berani potřebují být pořád zaměstnaní. Nejspokojenější jsou ve stádě koní, kde mohou porovnávat své dovednosti s ostatními koňmi. U koní narozených v tomto znamení často najdeme něco nápadného na hlavě, může to být třeba jizva, protože jsou náchylní k odřeninám a úrazům hlavy.

Býk (21. dubna - 21. května)


Býk je druhým znamením horoskopu, které je stálým znamením země, ovládané planetou Venuší. Kůň narozený v býku je od přírody závislý, klidný, láskyplný a vyhovuje mu pravidelná rutina a komfort. Kůň v býku miluje pravidelnou péči, velmi rychle naváže oddané přátelství, když ho budete čistit, nebo masírovat každý den. Býci vyžadují na čas přesný krmný režim (je to způsobeno jejich zaměřeností na jídlo). Dá se říct, že nejšťastnější jsou tito koně, když mohou pospávat většinu dne někde na pastvině. Pro jejich psychické blaho je nutné dopřát jim stálého partnera, který jim dodá pocit jistoty. Býci nemají rádi změny, proto mohou být značně nepřizpůsobiví. Vyrovnat se s novou situací zvládnou, když jim člověk dopřeje dostatek času a klidu. Pokud se začnou cítit zatlačení do kouta, je velice těžké je přimět znovu spolupracovat. Koně v býku mívají často výrazný znak na krku, může to být například příliš dlouhý nebo krátký krk. Odlišní mohou být v hlasovém projevu. Koně ve znamení býka řehtají s jiným zvukovým zabarvením než ostatní koně.

Blíženci (22. května - 21. června)


Blíženci, třetí znamení horoskopu, jsou nestálým vzdušným znamením, ovládaným planetou Merkur. Blíženci jsou velice zvědaví, ostražití a všestranní koně, kteří se rádi učí. Tito koně velmi rychle navazují vztah s člověkem při společných hrách a trénincích. Koně blíženci vyžadují neustálé změny, nové úkoly a nová prostředí. Kůň v blížencích je vhodným adeptem pro všestranný trénink. Člověk musí podpořit přirozenou zvídavost koně, dát mu osobní svobodu, jak jen to je možné. Nejlepší způsob jak s ním spolupracovat, je ho jen usměrňovat. V opačném případě se může stát nepozorným až znuděným, potom spolupracuje velice neochotně. Koně blíženci jsou velice přátelští, snadno navazují vztahy se všemi živočišnými druhy. Při dostatečné péči jsou schopni žít pouze ve společnosti lidí. Znamení blíženců má centrum v hrudi, je důležité zajistit jim dostatek čerstvého vzduchu.

Rak (22. června - 22. července)


Rak je čtvrtým znamením, které je hlavním vodním znamením a je ovládáno Měsícem. Kůň narozený v měsíci Raka je citlivý a poměrně bázlivý. Tento kůň má rád své domácí prostředí. Raci se dokáží velice upnout na člověka, který s nimi zachází s láskou, jemností a pravidelně je krmí. Na oplátku za laskavou péči vám kůň v Raku bude věnovat pozornost a chovat se ochranitelsky vůči vám. Je důležité dělat s koněm aktivity, které budou rozvíjet emocionální stránku, protože Raci si společně vykonané činnosti spojují s člověkem a rádi o nich přemýšlejí. Raci nemají rádi konfliktní situace, proto musíte umět najít cestu, jak koně emocionálně vybít, aby netrpěl stísněnými pocity, vyvolanými jejich přemýšlivostí. Jediné co kůň v Raku potřebuje, je jistota ve vztahu, jinak začne bojovat o pozornost negativním způsobem (např. zvýšená lekavost). Rak je znamením ovlivňujícím žaludek, proto hrozí u koní problémy se žaludečními vředy při stresu. Je důležité sestavit přesný krmný plán a dodržovat jej.

Lev (23. července - 23. srpna)


Lev je stálým znamením ohně, které je ovládáno Sluncem. Kůň ve Lvu je od přírody bujný, sebevědomý a hrdý. Koně v tomto znamení jsou rození pro soutěže, díky jejich chtivosti být středem pozornosti. Lvi vyžadují pozornost za každých okolností a mohou být velmi dobrými společníky, když je zahrnete pozorností a budete s nimi jednat férově. Ve vztahu je důležité uznat všechny jeho dobré vlastnosti, mezi které patří i velká soutěživost. Raději si dávejte pozor, abyste nezačali pokládat jeho činy za samozřejmé, jinak začne bojovat jako lev o vaši pozornost. Lvům při práci vyhovuje, když je necháte volněji rozhodovat, stačí je jen usměrňovat a v soutěžích zazáří. Pokud se bude cítit moc potlačen, tak se stane líným až nečinným. Znamení Lva je zaměřeno na oblast hrudníku, především srdeční oblast.

Panna (24. srpna - 22. září)


Šesté znamení horoskopu, Panna, je nestálým znamením země, řízeným planetou Merkur. Kůň Panna je velmi citlivý, vnímavý a náročný. Takový kůň potřebuje neustálou mentální stimulaci, chce neustále pracovat na komunikaci s člověkem. Otevře se vám, když se budete snažit pořád rozvíjet váš vztah. Panny jsou čistotné, proto upevníte vztah pravidelným čištěním. Zvláštní pozornost musíte věnovat výběru krmiva, protože Panny jsou citlivé a náchylné na alergie. Tito koně jsou od přírody nervózní, když na ně působí určitá zátěž. Trénink vyžaduje spoustu času. Na závody se musejí důkladně psychicky i fyzicky připravit. Panny potřebují mít v blízkosti čistou vodu, která odplaví negativní energii v nich usídlenou.

Váhy (23. září - 22. října)


Váhy jsou hlavním znamením vzduchu, ovládané planetou Venuší. Venušin vliv na stavbu koně je zřejmý v jeho kráse, vyváženosti a držení těla. Váhy jsou velice otevření a přirozeně šarmantní koně. Ze všeho nejvíc je zajímá oblíbenost. Sami se snaží vycházet se všemi koňmi i lidmi okolo sebe. Váhy velice snadno navazují přátelství. Při práci s takovým koněm je nutné pořád myslet na přátelství, Váhy vzhlížejí k člověku s respektem a oddaně očekávají, že jim ukážete cestu. Kůň se vždy bude snažit splnit každý povel, jak nejlépe dovede. Je důležité ocenit alespoň náznak. Za svou práci očekává plnocenné přátelství. Váhy ovládají ledviny a bederní oblast. Problémy s těmito místy nastanou v případě, že se kůň necítí spokojeně, v klidu a v přátelské atmosféře.

Štír (23. října - 22. listopadu)


Štír jako osmé znamení horoskopu je stálým vodním znamením, které je řízeno planetou Pluto. Štíři jsou koně, vyznačující se značným nadáním dramatizovat situace. Jsou velmi citliví, ale i velmi vytrvalí. Tito koně mají většinou robustní, silné tělo, přívětivé, bystré oči a přitažlivou auru. Působení planety Pluto na štíry se zakládá na silovém působení, klíčem ke komunikaci s koněm je právě síla. Kůň Štír vám bude zcela oddán, když s ním budete zacházet s jemností, citem, ale neústupně. Když se vám povede získat jeho důvěru a dokážete mu, že vy jste vůdce, který bude vnímat jeho emocionální potřeby, tak vám kůň dá úplně všechno. Pokud zneužijete svou moc a budete se snažit koně Štíra ovládnout omezováním nebo fyzickými tresty, tak hrozí, že se z koně stane nebezpečný, vyděšený tvor, který se bude bránit až do konce svých sil bez ohledu na okolnosti. Štíři ke svému duševnímu zdraví potřebují volný průchod pro své emoce. Vyplatí se s tím počítat při tréninku a začlenit vhodná cvičení, případně hry, při kterých budete nenásilně posilovat koňskou důvěru ve vás. Štíři milují vodu, čistá voda odplavuje negativní energii, proto má výborný terapeutický efekt na psychiku koně. Stejně jako Štíři, jsou i koně v tomto znamení nevyzpytatelní a nedůvěřiví, což může vést k nedorozuměním. Znamení Štíra řídí činnost pohlavních orgánů, nespokojený kůň může mít zdravotní problémy právě v této oblasti.

Střelec (23. listopadu - 20. prosince)


Střelec je nestálým ohňovým znamením, řízeným pohyby planety Jupiter. Koně Střelci jsou od přírody sebevědomí, čestní, šlechetní a nevázaní. Velmi důležité je dopřát jim dostatek svobody. Nejlepší je velká pastvina. Když se budou cítit omezení, tak snadno sklouznou k depresím, mohou se zranit, nebo hledat cestu k útěku. Střelci se rádi sami potulují, proto jsou přímo útěkoví umělci! Střelci mají mladistvé chování i vzhled, často vypadají mladší. Pro jejich hravou a energickou povahu se o nich říká, že nikdy nevyrostou. Tito koně se rádi učí, ale musí se jim nabídnout velká pestrost programu. Změna by měla být kořením života. V opačném případě se kůň bude nudit a začne hledat možnosti, jak se zabavit. V horších případech začne vymýšlet, jak by mohl přinutit člověka dělat, co chce on. Střelci mají opravdu svobodnou duši, vyžadující každodenní dobrodružství. Střelec ovládá boky, slabiny a kolena, zdravotní potíže nastupují nejdříve v těchto oblastech.

Kozoroh (21. prosince - 20. ledna)


Kozoroh je hlavním zemským znamením, řízeným planetou Saturn. Kozorozi jsou vážní, zodpovědní a trpěliví. Tito koně potřebují jistotu a uspořádaný život, který má přesně vymezená pravidla. Koně Kozorozi budou pracovat vytrvale a sdílet vaše ambice pro úspěch, dokud budete přesně vymezovat co je dobré a co ne. Musíte pochopit, že jsou od přírody opatrní, bez donucení se do žádné činnosti nepohrnou. Na první pohled se mohou jevit pesimističtí a melancholičtí, ale v nitru jsou velmi citliví. Nesmíte zapomínat na časté pochvaly. Pocit bezpečí u nich pomohou navodit masáže, nebo dlouhé čištění. Znamení kozoroha ovládá karpální klouby, hlezenní klouby. Doporučuje se u nich preventivně bandážovat, nebo nosit chrániče při ježdění. Kozorozi mají citlivou pokožku, náchylnou na prochlazení, proto věnujte dostatečnou péči o srst koně. Teplé ustájení, případně dekování je základem. Koně kozorozi jsou svým způsobem záhadou. Když jsou mladí, tak působí na svůj věk moc vážně, až dospěle. S přibývajícím věkem se naučí si více užívat, pracovat a při vhodném zatížení se dožívají vysokého věku.

Vodnář (21. ledna - 19. února)


Vodnář je předposledním, tedy 11tým, znamením horoskopu. Je to stálé vzdušné znamení, řízené planetou Uran. Vodnáři jsou přátelští, ale poměrně nepředvídatelní. Vodnářům nezáleží ani tak na prostředí, ve kterém se nachází, jako na pevném společenství ve stádě. Tito koně k životu potřebují stádo a sociální kontakt. Jsou schopni vycházet téměř s každým. Při tréninku je lepší s koněm pracovat jiným způsobem než s ostatními. Snažte se najít způsob, jak využít jeho společenské chování. Díky nepředvídatelnosti koňského chování se rozhodně v jeho společnosti nebudete nudit. V některých chvílích je nutná dávka trpělivosti, protože koně Vodnáři budou pořád zkoušet nové věci, kterými by nás mohli nachytat. Když se nám povede přesvědčit koně o své pravdě, tak nás odmění pilnou prací. Znamení Vodnáře ovládá spěnky, šlachy, je vhodné je při práci chránit. Na první pohled to nemusí být zřejmé, ale koně v tomto znamení se často stresují. Je na nás, abychom jim věnovali dost času a pomohli jim pocity úzkosti odbourat.

Ryby (20. února - 20. března)


Posledním znamením horoskopu jsou ryby. Ryby jsou nestálým vodním znamením, které je řízené planetou Neptun. Ryby se vyznačují extrémní citlivostí a snílkovstvím. Koně narození v tomto měsíci jsou vázáni na prostředí. Agresivní chování nebo zvýšený hlas u nich může způsobit až poruchu chování. Se zvýšenou citlivostí musíme umět vhodně pracovat, je lepší koně učit na klidném místě poblíž vodního zdroje, který odplaví negativní energii. Pro zdravý duševní vývoj musíme ponechat koni dost času pro sebe, aby si mohl snít. Ryby touží po pocitu bezpečí, který najdou na známých místech ve společnosti klidného společníka. Když se vám podaří povzbudit sebevědomí u tohoto koně, tak vám na oplátku bude sloužit oddaně a se zápalem pro věc. Nejlepší výkony bude kůň podávat, když u něj budete rozvíjet představivost. Ryby mají cit pro hudbu, zkuste pracovat s jejich hudebním sluchem. Ryby ovládají kopyta a korunky, u tohoto znamení je přesná podkovářská péče a každodenní rutina na místě. Pamatujte, že jako majitel koně narozeného v Rybách, máte velkou šanci na splnění svého snu. Ryby udělají, co vám na očích vidí, jen jim musíte věnovat dostatek času.psi horoskop

25. června 2009 v 15:28 horoskopy
Horoskop na týden pro psy - beranBeran (21. 3. - 20. 4.)
U chlupatých Beránků se projeví jejich beránčí povaha v plné míře. Jen co něco provedou, udělají takové nevinné oči, že nebude šance jim ani vynadat. Prostě ví jak na věc. Rozhodně tohoto umu budou využívat co nejvíce.

Horoskop na týden pro psy - býkBýk (21. 4. - 20. 5.)
Projděte se s vaším psím Býčkem někdy tam, kde jste ještě nebyli. On to totiž opravdu přivítá. Nová místa, nové věci, to vše ho teď bude zajímat nejvíce. Touží objevovat a pán se musí přizpůsobit. Jinak bude nevrlý a smutný.

Horoskop na týden pro psy - blíženciBlíženci (22. 5 - 21. 6.)
Pejsci ve znamení Blížence občas rádi provokují a to tak, že velmi. Nemyslí to sice špatně, jenže špatně by si to mohl vyložit jejich psí kamarád. Páníček je sice zvyklý, ale pozor. Mohlo by to s sebou přinést jisté potíže.

Horoskop na týden pro psy - rakRak (22. 6. - 22. 7.)
Pozor na psí Ráčky, budou trochu náchylnější na změny počasí. Zdraví bude sice celkem v pořádku, ale s psychickou pohodou to bude trochu horší. Prostě déšť moc nemusí a v těchto dnech to budou vnímat trochu intenzivněji.

Horoskop na týden pro psy - levLev (23. 7. - 23. 8.)
Pejsci ve Lvíčku budou ukazovat všem okolo, že mají jistou převahu. U malých plemen by to mohlo vyznít trochu směšně, ale u těch větších pozor. Tam by mohlo dojít ke konfliktu, který nevysvětlíte. Více je tedy hlídejte.

Horoskop na týden pro psy - pannaPanna (24. 8. - 23. 9.)
U psích Panen se projeví vůle začít pracovat na sobě. Chtějí se předvádět, a proto v rámci výcviku jim to klidně povolte a zároveň využijte. Nechte je ale občas provádět věci, na které přijdou úplně sami, a nikdo jim nic nebude vnucovat.

Horoskop na týden pro psy - váhyVáhy (24. 9. - 23. 10.)
Psíčci a psi ve znamení Vah nebudou příliš nakloněni k dlouhým procházkám. Spíše uvítají proběhnutí na místech, kde mohou řádit bez zábran podle svého uvážení. Na vodítku nebudou moc šťastní, s tím nyní počítejte.

Horoskop na týden pro psy - štírŠtír (24. 10. - 22. 11.)
Pokud vlastníte chlupáče ve znamení Štírka, nebudete se nudit. Ve vymýšlení čehokoliv totiž bude mistr. Jednou se vám složí k nohám a bude se chtít drbat, jednou vás prožene tak, že nebudete moci popadnout dech.

Horoskop na týden pro psy - střelecStřelec (23. 11. - 20. 12.)
Smiřte se s tím, že pejska ve Střelci nelze moc omezovat. Jeho povaha hovoří jasně a neexistují výjimky. Pokud ale budete jednat diplomaticky a s rozumem, občas se vám podaří ho přimět k věcem, které chcete vy.

Horoskop na týden pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. - 20. 1.)
Kozorohové jsou sice poměrně přátelští a zjistíte to, pokud máte doma pejska narozeného v tomto znamení. Jenže jakmile se začnou cítit ohroženi, neváhají to dát najevo. Musíte ho nejen vychovávat, ale i respektovat povahu.

Horoskop na týden pro psy - vodnářVodnář (21. 1. - 19. 2.)
S největší pravděpodobností jste přišli o některé věci, které jste měli rádi a které vám už nikdo nenahradí. Ale máte-li doma Vodnáře, není se čemu divit. Hlavně se snažte tyto prohřešky moc neřešit. Byl by z toho velmi smutný.

Horoskop na týden pro psy - rybyRyby (20. 2. - 20. 3.)
Nyní budou psí Rybičky více vyžadovat pánovu přítomnost. Nemusíte se jim příliš věnovat, úplně postačí, pokud budete s nimi. Berte je tedy s sebou i na místa, kam je obvykle neberete. Bude vám totiž neskutečně vděčný.kocici horoskop

25. června 2009 v 15:26 horoskopy
Kočičí horoskop na týden BeranBeran (21. 3. - 20. 4.)
Kočičí Beránci nyní budou trochu živější. Moc je nezmohou ani větší vedra. Prostě si musí zařádit, i když pak budou odpočívat trochu déle, než je zvykem. Jen co se ale vyspí, opět z nich budou malinkatí ďáblíci.

Kočičí horoskop na týden BýkBýk (21. 4. - 20. 5.)
Malinkatí chlupáčci, narození v Býčku, mají stále jasno. Chtějí mít klid a nebýt nikým a ničím rušeni. Pomazlit se sice občas přijdou, ale rozhodně to po nich nevyžadujte. Pak by vám mohli ukázat záda a nebude s nimi stejně řeč.

Kočičí horoskop na týden BlíženciBlíženci (21. 5. - 21. 6.)
Váš malý Blíženec se vás nějak nemůže nasytit. Co s tím ale naděláte? Vůbec nic, nezbývá proto, než mu jeho lásku oplácet a vracet ta vroucná mazlení. Až toto období pomine, zase ho neuvidíte, jak je den dlouhý.

Kočičí horoskop na týden RakRak (22. 6. - 22. 7.)
Všimněte si srsti kočiček, které jsou narozeny v Ráčku. Můžete je klidně vykoupat a hezky vyčesat. Krásně se jim pak bude na sluníčku lesknout a dostane úplně jiný nádech. Pečujte takto i o krátkosrsté kočičky.

Kočičí horoskop na týden LevLev (23. 7. - 23. 8.)
Kočičí Lvíčci mají sice energie dost, ale její rozdávání všude okolo bude probíhat docela zajímavým způsobem. Jednu chvíli nebudou vědět, co dřív, zda si hrát nebo běhat, za chvíli budou zase klidní jejich jednání promyšlené.

Kočičí horoskop na týden PannaPanna (24. 8. - 23. 9.)
Kočičky, které se narodily ve znamení Panny, mají trochu bláznivé období. Chvíli se budou mazlit jak o život a v zápětí do vás zatnou drápky. Zkuste jim to odpustit, rády si teď prostě takovýmto způsobem hrají.

Kočičí horoskop na týden VáhyVáhy (24. 9. - 23. 10.)
Malé chlupaté Váhy teď budou zajímat hlavně výšky. Pokud budou moci být někde, odkud budou mít skvělý výhled, nebude asi spokojenější kočičky. Zkuste popřemýšlet o pořádné prolézačce, pokud ji ještě nemáte.

Kočičí horoskop na týden ŠtírŠtír (24. 10. - 22. 11.)
Zkuste si připravit fotoaparát. Sice se nedočkáte moc zajímavých kousků, ale poloh ve spánku určitě. Nebudete občas ani věřit, že v takové poloze se dá odpočívat. Váš Štírek vám ale vždy ukáže, že tedy rozhodně ano.

Kočičí horoskop na týden StřelecStřelec (23. 11. - 20. 12.)
Kočičí Střelci budou trochu náchylnější na zvuky, které neznají. Některé je budou znervózňovat opravdu hodně. Moc je tedy neberte na místa, která neznají a zkuste je chlácholit, kdykoliv uslyší něco mimořádného.

Kočičí horoskop na týden KozorohKozoroh (22. 12. - 20. 1.)
U kočičích Kozorohů stále nic nezmůžete, pokud budete cokoli vyžadovat. Když na to ale půjdete trochu pomalu a diplomaticky, možná se zadaří. Budou totiž nastaveni na odměňování a to hlavně ve formě velké pochvaly.

Kočičí horoskop na týden VodnářVodnář (21. 1. - 19. 2.)
Pokud jste se nestačili dosyta nasytit láskou vašeho kočičího Vodnáře, kterou vám dosud projevoval, musíte si zase trochu počkat. Teď ho moc nebude bavit dávat najevo, jak je vám za cokoli vděčný. Bude se tvářit spíše rozmrzele.

Kočičí horoskop na týden RybyRyby (20. 2. - 20. 3.)
Kočičky v Rybách budou vděčné pokaždé, jakmile projevíte trochu zájmu. Toho si dobře všimněte. Nezbývá tedy, než je stále ujišťovat, jak moc je milujete a jak moc vám na nich záleží. Budou velmi dobře naladěni.


DEJ NA BLOG !!!!!!!!

24. června 2009 v 21:26 skopirujte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DEJTE SI TO NE BLOG NEBOSorry,ze ti to posilam. posilam to ze strachu...NE o sebe, ale o sve blizke. tento dopis pochazi z venezuely byl vyslan aby zmenil tvuj zivot a udelal te stastnejsi.posli tento dopis 20 lidem do 96 hodin.zmeny se dockas do 5 dnu.alena Kovarikova ktera tento dopis poslala 22 lidem vyhrala v losovani automobil.erik prazak ktery tomuto dopisu neuveril do 5 dnu dostalrakovinu a zemrel.TAK CO POSLES TENTO MAGICKY DOPIS?RADIM ale me to naspatek neposilej

BLEND 14

24. června 2009 v 21:03 moje blendy
KOPIROVAT POUZE ZE ZDROJEM

pro hors*ka

23. června 2009 v 14:38 moje blendy
vsechno nejlepsi k nerozeninem !!!